QHSC

AUTOCAD

Organizujemy kurs i szkolenia AutoCAD o różnych stopniach zaawansowania.

Stopień I przeznaczony jest dla początkujących użytkowników programu AutoCAD. Na szkoleniu użytkownik poznaje podstawowe obiekty wektorowe – zdobywa umiejętności ich tworzenia i modyfikacji. Ponad to użytkownik uczy się zarządzać cechami rysunku i obiektów oraz drukować rysunek.

Stopień II przeznaczony dla tych użytkowników programu AutoCAD, którzy chcą efektywniej wykorzystywać funkcjonalność programu w środowisku dwuwymiarowym. Na szkoleniu użytkownik poznaje kolejne zaawansowane obiekty i uczy się jak wykorzystywać wcześniej utworzone rysunki. Po kursie użytkownik potrafi zarządzać obiektami zewnętrznymi oraz pracować w przestrzeni zarówno modelu jak i papieru.

Stopień III przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą wykorzystywać możliwości trójwymiarowej prezentacji swoich modeli. W trakcie szkolenia użytkownik poznaje narzędzia do jej tworzenia, a także możliwości przygotowania obiektów i ich modyfikacji. Program szkolenia obejmuje tworzenie prostej fotorealistycznej wizualizacji modelu.