QHSC

SZKOLENIA

Naszą specjalnością jest wszechstronne wsparcie szkoleniowe Klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, prawnej ochrony pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Organizujemy szkolenia w postaci wykładów połączonych z warsztatami, w formie kursów, seminariów, bądź w systemie samokształcenia kierowanego.

Oferujemy również szeroki wachlarz szkoleń dedykowanych dla pracowników, którzy w związku z wykonywanymi pracami są lub mogą być narażeni na szkodliwe warunki pracy oraz osób kierujących takimi pracownikami i pracodawców.

Więcej ...

DORADZTWO

W ramach usług wykonywanych przez naszą firmę oferujemy Państwu doradztwo w zakresie BHP i prawa pracy, jak również przeprowadzanie analiz oraz kontroli stanu BHP.

W trakcie audytu dokonywany jest przegląd stanu pod względem BHP i zgodności z obowiązującymi przepisami, a wnioski udostępniane są naszym Klientom w formie pełnej dokumentacji pokontrolnej.

Więcej ...

OUTSOURCING BHP

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie BHP oraz ochrony p.poż. w ramach outsourcingu.

Świadczone przez nas usługi bhp i usługi przeciwpożarowe obejmują pełny zakres działań wymaganych prawnie, począwszy od szkoleń bhp poprzez stworzenie stosownej dokumentacji po fachowe doradztwo zapewniające najbardziej optymalne rozwiązania.

Więcej ...

Dlaczego my?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy profesjonalne wykonanie powierzonych zadań, zgodność z obowiązującymi przepisami prawa oraz poufność wszelkich powierzanych nam danych.

Dbając o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, stale poszukujemy nowych rozwiązań, które łączą rozwój technologii komunikacyjnych z nowymi trendami w zarządzaniu przedsiębiorstwem i najlepszymi praktykami biznesowymi.

photo1

Kontakt